Firmamız

Yeni Bir Web sitesi mi ? Tabela Hizmeti mi ? Matba Hizmeti mi ? Grafik Animasyon mu ? ?

Önce güven ilkesinden yola çıkarak portföyüne müşteri değil, çözüm ortakları katmayı hedefleyen firmamız; Bursa'da tabelacı olarak kalite, uygun fiyat ve güven konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyor.kalite, uygun fiyatve güven konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyor.


Biz Kimiz ?

NP REKLAM 1995 yılında Tabela, Matbaa, ve promosyon hizmetleriyle Bursada kurulmuştur. 2005 Yılından bugüne kadar ise web tasarım, e-ticaret , dijital reklam konusunda hizmetine devam etmiştir Günümüzde Reklam Ajansı olarak hizmet yelpazesini genişletmiş olup, kadrosunu alanında Profesyonel isimlerle desteklemiştir. Satış sonrası Destek Hizmetlerimizle ön plana çıkma hedefinden ayrılmamış olan firmamız web tasarımı, e-ticaret ve reklam ajansı hizmetlerinde iddalı olmuş ve bu iddasını çalışmalarına yansıtmıştır. 754+ aktif müşterimiz ile deneyimimizi sizlere yansıtma özgün ve ekonomik çalışmalarımızla Çözüm Ortağınız olamayı teklif ediyoruz.

Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki web sitesine kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz. Teknolojinin akıl almaz bir hızla ilerlediği çağımızda, bizler de kendimizi geliştirmeye, verdiğimiz hizmetin kusursuz hale gelmesi için çalışmaya devam ediyoruz.Hedefimiz her müşterimizin tüm işlerinde interneti ve mobil dünyayı tüm kanalları ile efektif kullanmalarını sağlamak, Kurumsal kültürlerine ve iş süreçlerine tüm bu hizmetleri entegre etmelerine yardımcı olmak, İnterneti iyi bir tanıtım ve pazarlama aracı olarak etkin yönetmelerini sağlamak, Her müşterimizin hizmetlerimizden maksimum fayda sağlayarak yapılan tüm projelerin kuruma katkısının ölçülebilir şekilde olmasına çalışmaktır.

Hizmetlerimiz

İletişim Bilgileri

  • Adres: ULU MAH. GÜVEN SOK. NO:5/A Osmangazi / BURSA

  • Telefon : 0(535) 462-7146

  • Email: info@npreklam.com

Bizi Takip Edin.